email: obchod@floortech.cz
 • Home
 • Novinky
 • O firmě
 • Kotoučové pady
 • Ruční pady
 • Prodej

 •      Stránky výrobce:

 • FIBRATESCO

 •    K tisku: zde (PDF)

  První podlahové pady s antimikrobiálním účinkem

  Od našeho prvního produktu v oblasti čištění na trhu jsme vyvinuli novou kategorii podlahových padů, s cílem uspokojit rostoucí poptávku po hygieně.
  Naším cílem bylo vytvořit podlahový pad schopný chránit od množení bakterií a omezení jejich růstu, zachovávající trvalou hygienu.
  Výsledkem našeho výzkumu je nová řada 6 Silver Line, který implementovat revoluční stříbrnou iontovou technologii by Biomaster ®,která omezuje růst bakterií o > 99 % , ve srovnání s běžnými podlahovými pady.
  Tato kombinace zaručuje nejvyšší kvalitu čištění ve své třídě a exkluzivní výhodu antimikrobiálního působení.
  Podlahové pady Fibratesco řady 6 SILVER jsou zaručeně nejlepší řešení k ošetření veřejných prostor, kde je hygiena důležitá: nákupní centra, letiště, nemocnice, školy, administrativní budovy, tělocvičny, hotely, atd.

  Přes 99% snížení výskytu bakterií u více než 50 druhů bakterií

  Ionty stříbra způsobují poškození buněčné stěny bakterií, a tak brání jejich růstu, znemožňují jim vytvářet energii a narušují jejich DNA, čímž zabraňují jejich množení.
  Pokud buňka bakterie nemůže růst, vytvářet energii a množit se, umírá. Bylo prokázáno, že podlahové pady Range 6 SILVER jsou účinné na více než 50 různých druhů bakterií, a to včetně MRSA, E. coli či listerie.

  Protože zdraví je vzácné. Jako stříbro.

  Podlahové pady Range 6 SILVER obsahují přísady založené na technologií iontů stříbra.
  Tyto přísady jsou registrovány jako biocidy u asociací BPD, FDA a EPA. Antimikrobiální ochrana brání tomu, aby se podlahové pady staly prostředkem, z něhož se bakterie šíří z jednoho prostředí do druhého. Kromě toho působí antimikrobiálně i na nečistoty usazené v tamponu, čímž dochází ke snížení bakteriální zátěže, jíž jsou čištěné povrchy vystaveny. Ionty stříbra se tak starají nejen o to, že pady jsou stále hygienické, ale také zabraňují tvoření nepříjemného zápachu.

  O testu

  Účinnost antimikrobiální ochrany byla testována dle norem ISO.
  Testování prováděla špičková nezávislá laboratoř v Evropě.
  Poskytnuté vzorky byly nasazeny na základní kultury bakterií S. aureus a E. coli, zakoupené v ATCC. Vzorky byly naočkovány známým množstvím výše uvedených kultur, inkubace probíhala dle normy ISO 22196:2011 po dobu 24 hodin při teplotě 37 °C. Poté byl zaznamenán celkový počet bakterií (TVC, Total Viable Count) a vypočteno procento redukce.
  Veškeré testování probíhalo nezávisle v laboratořích společnosti Industrial Microbiological Services Ltd, což je jediná laboratoř mimo území Japonska, která se může pochlubit certifikátem asociace SIAA (Society of Industrial Technology for Antimicrobial Articles).

  Výsledky: ANTIMICROBIAL TEST RESULTS.
   

  Inovativní technologie iontů stříbra od společnosti Biomaster®

  Společnost Biomaster zůstává uznávaným lídrem v oblasti antimikrobiálních technologií využívaných ve zdravotnictví, potravinářství a vodním hospodářství.
  Aktivní látkou v přípravcích společnosti Biomaster je stříbro, přírodní antimikrobiální látka, která se již celá staletí používá k zamezení růstu bakterií.
  Z výsledků přísných testů, které měly prokázat účinnost technologie Biomaster, vyplývá, že podlahové pady jsou účinné po celou dobu jejich zamýšlené životnosti.


     

  DIAMANTOVÉ PADY CRYSTAL

  Fibratesco Crystal

  Nový systém diamantového čištění a leštění mramorových a teracových podlah.
  Revoluční systém čištění a renovace podlahy,
  bez použití chemie a těžkých brusek, či leštiček.
  Vyrábí se v následujících čtyřech zrnitostech diamantového prachu: 500 - 1000 - 1500 - 3000


   

  NOVÁ ŘADA PADŮ

  Fibratesco Range 6

  Nové podlahové podložky z více otevřenou strukturou
  - ideální pro potřeby profesionálního čištění. Nejlepší čisticí výkon a snadnější čištění.

  Jedná se o unikátní konstrukci velkých vláken vázaných speciálními přírodního elastickými polyesterovými pryskyřicemi, s integrovanými vysoce kvalitními brusivy, což činí tyto podložky extrémně odolnými proti opotřebení a vysove efektivními
  pro provoz leštění, čištění a škrábání.
  Více otevřená struktura usnadňuje rychlé praní
  pro opakované použití a přírodní polyesterová vlákna
  pomáhají udržet kotouči trvanlivé vlastnosti s nízkou nákladovostí.

  Vyrábí se v základní řadě: bílá - béžová - červená - modrá - zelená - hnědá - černá a High speed Natural,
  viz zde: Řada Range 6

    V naší lisovně jsme schopni poskytnout zákazníkovi libovolný typ, barvu a tvar brusného, drhnoucího, mycího nebo leštícího padu tzv. "na počkání".